Uplynulý ročník

1. kolo – 3. 10. 2015

 

Máme za sebou první kolo a kdo tam nebyl, neví, o co přišel :D. Šampioni se bili hlava nehlava, pot tekl proudem. Sázková kancelář si vydělala dost na to, aby nabídla sponzorství vítězi prvního kola ŠEFOVI, který namlátil ve finále Veverákovi. Už plánujeme druhé kolo, o kterém vás budeme zanedlouho informovat.

Fotky:
ladamatula/kekelova_liga%2C_prfvni_kolo_3.10.2015
ladamatula/Keklo_prvni_kolo_3.10._2015_cb_cast
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava-1.kolo_3.10.2015


2. kolo – 14. 11. 2015

 

Přijel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem... Máme dobojováno, body jsou rozdány a poslední dešťová kapka dopadla na stan. A jak to dopadlo?? Za krásného slunečného počasí bylo k vidění mnoho zajímavých duelů, kterým ovšem dominoval jediný muž. Zharf toto kolo nenašel konkurenci a bez ztráty bodu si odváží první místo. Jako poslední se mu postavil do cesty vítěz minulého kola Šéf, ale ani zahození Zharfa do listí nepomohlo. Veverák nám opět ukázal čtyřkolový zápas, Bleki, že tréning není vše, a nováček Ar, že dokáže namlátit i takovému Blekimu.. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na viděnou při dalším kole, které proběhne v neděli 13. 12. 2015.

Fotky:
ladamatula/Keklo_II_kolo_14.11.2015
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_2.kolo-14.11.2015


3. kolo - 13. 12. 2015

   

Ač některým šampionům zhatil osud účast v turnaji, sešla se u arény Pod Mostem pětice šampiónů. Přihlásili se nám i dva turnajoví nováčči. Gobbo, rodový stařešina Goblinů z Morie, a neznámý hejsek Mates, syn účastníka prvního kola Davyho. Čím dále postupujeme v turnaji, tím lépe poznávají naši šampioni, že nejen fyzička je důležitá a kde mají mezírky ve svém vybavení. Nejinak tomu bylo i ve 3. kole naší ligy. Smolař Deko musel odstoupit po prvním kole, protože si utrhl řemínek z helmy. Do dalších bojů tedy šli čtyři šampioni a porvali se o vítězství v tomto turnaji. Turnaj byl dost vyrovnaný snad i pro neučast Veveráka, kterého přepadli elektrikáři, a Šéfa, který se udajně nezúčastnil, protože nemá opravený škopek, o který přišel v minulém kole. Po né moc šermířském kole naší ligy se na první místo překvapivě protlačil nováček Mates a zaslouženě si odnesl krásný měděný půllitráček. Gratulujeme všem šampionům a těšíme se se všemi a mnoha dalšími na viděnou na 4. kole naší ligy, které se uskuteční 23. 1. 2016.

Fotky:
ladamatula/Keklo_III._kolo_13._12._2015
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_3.kolo-13.12.2015


4. kolo – 23. 1. 2016

   

Patrně vás všechny zajímá, jak to celé vlastně dopadlo. Takže čtyři zuby má rozbité, šišlá a má antibiotika. No a teď k samotnému turnaji. Tentokráte se sešli jen čtyři šampioni, ale zato dost fanoušků. Ti sázeli, kradli či si jinak vydělávali kekle jako o život. Bubny zněly Dvojhalím, zuby lítaly vzduchem. Hned při druhém zápase našeho turnaje na sebe narazili Šéf, momentálně lídr tabulky, a Mates, vítěz minulého kola. Nešťastnou souhrou náhod smíchanou s mladickou nerozvážností, podceněním terénu a přemotivovaností se srazil Šéfův štít s Matesovým usměvem. Jak to dopadlo, už víte. Nicméně turnaj pokračoval dál a i přes veškerá úskalí se povedlo Šéfovi opět stanout na stupni nejvyšším. Gratulujeme všem zúčastněním, tím více divákům, že došli a vydrželi až do konce, a těšíme se 20. 2. na viděnou při pátem kole naší ligy.

Fotky:
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_4.kolo-23.1.2016


5. Kolo - 20. 2. 2016

     

Určitě jste již celí zvědaví a netrpěliví dozvědět se, jak dopadlo 5. kolo ligy. Sešli jsme se v naší "domácí" aréně v Zátiší. Šest šampionů se toto kolo zapsalo do turnaje, do samého závěru však vydrželi pouze tři. Gobbo odstoupil otřesen hned v prvním kole poté, co se jeho nánosník srazil s Veverákovým štítem. V zápětí následoval Deko, který to neudýchal, a dvojici odpadlíků poté doplnil i Šéf, který to vzdal z obavy o svůj úsměv.. Největší překvapení kola byl Ar, kekelový začátečník, se kterým zametali všichni šampioni, a po tomto kole je jasným důkazem toho, že když se trénuje svědomitě, výsledek se dostaví, a s Arem se od tohoto kola musí počítat!!! Ar skončil nakonec třetí a ve finále si to rozdali dva Goblini Bleki s Veverákem. Po tuhém souboji se konečně dočkal a poprvé na stupni nejvyšším stanul Veverák a vzkázal tímto Grupushovi, že černý turnaj na Vorroze nebude mít jednoduchý. Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na viděnou a slyšenou při příštím kole, které proběhne 20. 3. 2016

Fotky:
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_5.kolo-20.2.2016


6. Kolo - 20. 3. 2016

     

Příšel jsem, viděl jsem, dítě mi spadlo do potoka, vyhrál jsem a odjíždím zpět do Angmaru. Tak nějak by se v kostce dala popsat účast táty ZHARFa v šestém kole ligy. Podle mnohých to bylo velice energické kolo, pěkné po bojové stránce. Začíná se čím dál tím víc projevovat jak kostýmová připravenost, tak fyzický tréning. Kolo přineslo pár překvapení, Bleki např. natloukl Veverovi, Zharf prošel turnajem bez ztráty bodu a nikomu se nic nestalo. Již teď se těšíme na kolo sedmé, které proběhne 17. 4.

Fotky:
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_6.kolo-20.3.2016


7. Kolo - 17. 4. 2016

     

Dubnové kolo je za námi. V parku u ZŠ Dvorského si do řepy dalo pět šampionů pod bedlivým dozorem dětí a jejich rodičů. Tentokráte jsme v turnaji měli i dalšího nováčka ligy, nadějného Ragnara – žeby chtěl být slavný jako jeho jmenovec z dob vikingských? Uvidíme, nicméně některým našim šampionům naložil řádně. Boje byly tentokráte velice vyrovnané a dočkali jsme se několika prodloužení. Celým turnajem bez ztráty kytičky proplul opět ZHARF a započal stíhací závod o první příčku  naší ligy. Tu si tak tak udržel Bleki, ale nebude to mít vůbec jednoduché. Dvě kola před koncem se vrátil do arény i Šéf a vzkázal všem, že to stejně ještě celé vyhraje :D. Děkujeme CVČ Směr za pozvání a těšíme se na viděnou na předposledním kole, které si dáme v sobotu 28. 5. Místo a čas vám včas upřesníme. Sledujte nás a fanděte :D.

Fotky:
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_7.kolo-17.4.2016
vebus/Kekelova_liga_Ostrava_7._kolo_-_17._4._2016


Poslední kolo - 18. 6. 2016

       

10. A je to. Odzvonilo se poslední kolo, Bleki naposled letěl z arény, je dobojováno. Poslední kolo bylo kulervoucí.. Před začátkem byli mezi Blekim a Šéfem jen 2 body, třetím do party byl Ar. Karty byly rozdány a šampioni si to rozdali mezi sebou dvakrát i s odvetama. Štíty narážely o sebe, Arova šavle se míhala vzduchem a všichni byli napjatí, kdo že nakonec pozvedne vítězný pohár nad hlavu. Ar jakožto nejlepší nováček pěkně zatopil oběma šampionům a stal se důkazem, že když se chce, tak z otloukánka prvních dvou kol se může stát soupeř, ze kterého má respekt i Zharf. Spolu se Šéfem se rozhodli, že Blekimu cestu za titulem pořádně znepříjemní. A tak se i stalo, Blekimu se nedařilo, hlava zvonila, tělo lítalo po aréně a všichni s otevřenou hubou koukali, jak Blekimu prvenství začíná unikat... Poslední kolo bez zráty kytičky vyhrál Šéf, Bleki skončil třetí a dovolil tak Šéfovi bodově se dotáhnout. Muselo rozhodnout superfinále.. Bleki vs. Šéf. Boj to byl napínavý do posledního úderu.... A Bleki to projel.... Šéf, kterého loni v dřevárenském podhoubí pořádně nikdo neznal, se stal prvním vítězem Kekelové ligy Ostrava, nechal za sebou všechny zkušené harcovníky a získal šanci reprezentovat Kasíno Rejžák na zářijové Díře. Gratulujeme a děkujeme všem šampionům a držte palce, ať se rozjede druhý ročník, který bude napínavější, lepčí, kekelovější...

Fotky:
gabusha5194/Kekelova_liga_Ostrava_8.kolo-18.6.2016
puccisullivan/Kekelova_Liga_Ostrava_2016_-_Posledni_kolo